Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Lenart Kraków-Wieliczka

Wieliczka, ul. Narutowicza 1, 32-020 Kraków
www.hotellenart.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Łuszczek Specjalista ds. sprzedaży i marketingu 12 32...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Lenart Kraków-Wieliczka

Hotel Lenart w Wieliczce już otwarty

Data aktualności: 23-08-2013

 • Hotel Lenart w Wieliczce już otwarty - Hotel Lenart Kraków-Wieliczka
  16 sierpnia 2013 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Krakowem przyjął pierwszych gości. Jednym z jego atutów jest centrum konferencyjne o powierzchni 1250 mkw., które może pomieścić do 900 osób.

  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Lenart składa się 11 sal konferencyjnych z mobilnymi ścianami.  Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu konferencji, warsztatów i spotkań biznesowych pozostają również: serwująca dania kuchni słowiańskiej Restauracja Pod Kominem, Pub oraz Centrum Wellness & Spa z saunami, jacuzzi, oraz sześcioma gabinetami odnowy biologicznej. W obiekcie mieści się 55 pokoi dwuosobowych i 7 apartamentów. 
   
  Zobacz wszystkie dostępne informacje o Hotelu Lenart w Wieliczce w prezentacji hotelu.
   

Oferty specjalne

 • Promocje konferencyjne

  Centrum Konferencyjne Hotelu Lenart****, to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkolenia lub eventu firmowego. Specjalnie dla organizatorów spotkań firmowych, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje. Wybierz jedną z nich i przekonaj się dlaczego warto odwiedzić Hotel Lenart**** w Wieliczce...