Znudziły Ci się standardowe surowe wnętrza sal konferencyjnych w znanych Ci już hotelach? Potrzebujesz wyjątkowego klimatu i dodatkowych atrakcji, by zachwycić swoich gości? Hotel konferencyjny Lenart w Wieliczce pod Krakowem to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Sale konferencyjne na 1000 osób, ekstrawagancki i niepowtarzalny wystrój wnętrz, wygoda i nowoczesne wyposażenie, lokalizacja przy trasie w turystycznej miejscowości to tylko kilka cech czterogwiazdkowego hotelu Lenart w Wieliczce.

Hotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne

Dobra lokalizacja w pobliżu autostrady

Jedynie 1,5 km od autostrady A4, przystanek podmiejskiej kolejki Wieliczka Park prowadzącej do stolicy Małopolski - Krakowa oraz Oświęcimia i bliskość centrum miasta powodują, że hotel Lenart stwarza możliwość swobodnego podróżowania i korzystania z atrakcji samej Wieliczki oraz regionu.

Eleganckie konferencje z atrakcjami pod Krakowem

W ofercie hotelu Lenart jest wszystko, czego potrzeba do organizacji nie tylko udanej, ale niezapomnianej konferencji. Hotel oferuje nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe, którego zaplecze konferencyjne składa się z 11 sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni ponad 1250 mkw. położonych na czterech kondygnacjach. Na tej przestrzeni jednorazowo mogą odbywać się konferencje dla ok. 1000 osób. Największa sala mierzy 550 mkw., pozostałe 376, 343, 204, 190, 174, 130, 97, 88, 69 i 66 mkw.

Hotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne pod Krakowem

Jednak dzięki mobilnym ścianom działowym istnieje możliwość zaaranżowania przestrzeni tak, by była ona doskonale dopasowana do potrzeb klienta. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny. Hotel oferuje także 120 mkw. rozkładanego parkietu, podest sceniczny czy tablety do sterowania oświetleniem, dźwiękiem, projektorem i ekranem. Dla wszystkich uczestników konferencji hotel udostępnia bezpłatny parking dla 200 aut.

To, co wyróżnia czterogwiazdkowca pośród konkurencji w regionie to jedyne w swoim rodzaju propozycje na urozmaicenie każdego eventu. Jedną z nich jest zwiedzanie pięknej Kopalni Soli w Wieliczce, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, za połowę ceny. Propozycja ta obowiązuje od 17 kwietnia br. do 30 czerwca br. przy zamówieniu noclegów oraz wyżywienia dla minimum 20 osób. Od 17 marca br. do 19 czerwca br. można też zorganizować konferencję w hotelu Lenart 50% taniej i skorzystać z darmowego parkingu dla wszystkich uczestników, darmowego wyposażenia sali konferencyjnej oraz relaksu w hotelowym spa dla tych, którzy nocują w hotelu. Więcej informacji o ofertach dla organizatorów konferencji znajduje się na stronie hotelu: http://hotellenart.pl/konferencje/promocja/.

Wygoda w dobrym stylu i minikonferencje w apartamencie

Hotel Lenart oferuje swoim gościom pokoje jedno-, dwu- oraz trzy osobowe, pokój rodzinny oraz apartamenty. Jeden z nich, apartament Czerwony, został stworzony z myślą o organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Przynależy do niego ogród zimowy, który jest jednocześnie niewielką salą konferencyjną.

Hotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne pod KrakowemHotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne pod Krakowem

W hotelu znajduje się także niebanalna w swym wystroju i menu, Restauracja Pod Kominem. Jest ona przystosowana do organizacji dużych uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, oraz bankiety nawet dla 500 osób. Restauracja serwuje dania kuchni słowiańskiej oraz międzynarodowej. Obok wyjątkowo zaprojektowanych wygodnych pokoi i apartamentów, dużego i nowoczesnego zaplecza konferencyjnego i designerskiej restauracji jest jeszcze strefa wyciszenia i relaksu, czyli centrum wellness spa. Składa się na nie jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa, lodopad, czyli urządzenie produkujące kostki lodu do nacierania rozgrzanego ciała po kąpieli w jacuzzi lub wizycie w saunie oraz Wiadro Bosmana, czyli strumień lodowatej wody. Strefa spa położona jest w hallu, który daje możliwość organizowania w nim zamkniętych spotkań.

Hotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne pod KrakowemHotel Lenart Wieliczka sale konferencyjne pod Krakowem