Z myślą o organizatorach wydarzeń Hotel Luxor przygotował obszerną ofertę organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, sympozjów oraz wszelkiego typu spotkań biznesowych.

Do dyspozycji meeting plannerów obiekt oddaje trzy sale konferencyjne różnej wielkości z pełnym wyposażeniem i oprawą logistyczną nawet do 300 osób. Sale posiadają dostęp do światła dziennego, mają też możliwość zaciemniania i są wyposażone w klimatyzację, projektor multimedialny, nagłośnienie, ekran, flipchart, bezprzewodowy dostęp do internetu (dostępny również na terenie całego hotelu). Obsługa proponuje uczestnikom spotkań przerwy kawowe według gotowych wariantów, bądź skomponowanie własnych, dostosowanych do osobistych oczekiwań.

Konferencje w komfortowych warunkach

Restauracja Hotelu Luxor specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Karta dań, za którą odpowiada szef kuchni będący tegorocznym zwycięzcą Kulinarnego Pucharu Polski, składa się z lekkich, oryginalnie skomponowanych dań, wielu świeżych ziół i warzyw w asyście win z całego świata. Obok lokalu mieści się sala bankietowa na 300 osób. Hotel Luxor posiada również 60 miejsc noclegowych w 26 pokojach: jedno-, dwu- i trzyosobowych, 2 pokojach rodzinnych oraz 2 apartamentach. Większość pokoi posiada możliwość łączenia i rozłączania łóżek, co pozwala na zakwaterowanie grup według różnych konfiguracji i potrzeb. W przyszłym roku liczba ta wzrośnie niemal dwukrotnie, ponieważ trwają prace nad oddaniem do użytku kolejnych 20 pokoi.

W pobliżu Hotelu Luxor mieści się bezpłatny parking na ponad 100 samochodów, obiekt jest również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od zamówienia. Kierownictwo hotelu przewiduje także rabat na noclegi dla uczestników konferencji.