Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Maraton Business & Sport

Sportowa 6, 64-500 Szamotuły
www.maraton.szamotuly.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Maraton Business & Sport

Trwa rozbudowa obiektu o nową część z salą konferencyjną

Data aktualności: 01-03-2013

 • Trwa rozbudowa obiektu o nową część z salą konferencyjną - Hotel Maraton Business & Sport
  Od października 2012 r. trwa modernizacja hotelu w Szamotułach. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2013 r., a jego atutem ma być nowoczesne zaplecze konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  W ramach prac remontowych zmianie ulegnie elewacja hotelu, wymienione zostaną również wszystkie instalacje, okna i drzwi. Ponadto w budynku zmieni się układ pomieszczeń - recepcja i restauracja znajdą się w obecnym holu sąsiadującej z hotelem hali Wacław. W obiekcie pojawi się sala konferencyjna, zmianie ulegnie również jego otoczenie.
   
  Przed rozpoczęciem remontu Hotel Maraton dysponował 28 miejscami noclegowymi w 12 pokojach dwu- i 4 pokojach jednooosobowych z bezprzewodowym dostępem do internetu. Koszt jego rozbudowy wraz z przebudową hali sportowej to ok. 10 mln złotych z czego ok. 1.6 mln złotych pochodzi z kredytu preferencyjnego zaciągniętego w ramach projektu Jessica.
   
  źródło: Hotel Maraton