Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Skontaktuj się z obiektem

533 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marina Club

Już wkrótce otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego na Mazurach

Data aktualności: 22-01-2013

 • Już wkrótce otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego na Mazurach - Hotel Marina Club

  Prawdopodobnie już wiosną 2013 r. w miejscowości Siła niedaleko Olsztyna zostanie oddany do użytku nowoczesny obiekt z zapleczem konferencyjnym. W znajdującym się nad Jeziorem Wulpińskim hotelu trwają ostatnie przygotowania do jego otwarcia.

   

   

   

   

   

   


  W trzykondygnacyjnym obiekcie pojawi się wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny sala konferencyjna. Obiekt będzie posiadał 94 pokoje dla gości, w tym 2 apartamenty z mini salą konferencyjną oraz 4 pokoje o podwyższonym standardzie z antresolą. Na terenie kompleksu znajdą się również restauracja oraz gabinet usług rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych z bogatą ofertą zabiegów. Obok hotelu pojawią się boiska sportowe i korty tenisowe oraz przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

  Inwestorem hotelu jest spółka Bliżej Natury. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Jej całkowita wartość to ponad 43 mln złotych, zaś dofinansowanie z funduszy unijnych wynosi ponad 12 mln złotych.

  źródło: www.konferencje.pl