Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Skontaktuj się z obiektem

533 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marina Club

Warmiński kompleks rekreacyjno-konferencyjny już na ukończeniu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warmiński kompleks rekreacyjno-konferencyjny już na ukończeniu - Hotel Marina Club
  W pięciogwiazdkowym hotelu w Sile koło Olsztyna trwają prace wykończeniowe. Jak informują przedstawiciele spółki Bliżej Natury, która jest inwestorem hotelu, mają się one zakończyć najpóźniej w grudniu 2012 r. Oznacza to, że prawdopodobnie obiekt zostanie otwarty na początku 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
  W trzykondygnacyjnym hotelu mieszczącym się na półwyspie Jeziora Wulpińskiego znajdą się 94 pokoje, w tym 2 apartamenty z mini salą konferencyjną oraz 4 pokoje o podwyższonym standardzie. W obiekcie pojawi się również sala konferencyjna, restauracja oraz gabinet usług rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych. Na otaczającym hotel terenie znajdą się boiska sportowe i korty tenisowe, a bezpośrednio nad jeziorem działać będzie przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego.  
   
  Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Jej całkowita wartość to ponad 43 mln złotych, zaś dofinansowanie z funduszy unijnych wynosi ponad 12 mln złotych.
   
  źródło: www.konferencje.pl