Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Skontaktuj się z obiektem

533 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marina Club

Na Warmii powstaje luksusowy hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • Na Warmii powstaje luksusowy hotel - Hotel Marina Club

  W Sile koło Olsztyna powstaje luksusowy hotel Marina Golf Club. Będzie to pierwsza  inwestycja o tak prestiżowym charakterze na Warmii.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Inwestor zdecydował wtopić  pięciogwiazdkowy obiekt w otaczającą go przyrodę, wykorzystując jego unikatowe położenie - na półwyspie Jeziora Wulpińskiego.


  Hotel został zaplanowany jako wielofunkcyjny zespół budynków w skład, którego wejdą: obiekt usług rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych, obiekt hotelowy, budynek restauracyjny z częścią konferencyjną a także tereny sportowe rekreacyjne. Dodatkowo nad jeziorem powstanie przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego.


  Do dyspozycji gości hotel udostępni 94 pokoje w tym dwa apartamenty z mini salą konferencyjną a także cztery pokoje o podwyższonym standardzie z antresolą, położone na poddaszu.

  Centrum konferencyjne będzie profesjonalnie przygotowane na potrzeby biznesu. Sale, w których odbywać się będą kongresy, konferencje, szkolenia i różnego typu spotkania, wyposażone zostaną w najwyższej jakości sprzęt multimedialny.

  Hotel będzie obiektem ekologicznym. Zastosowane zostaną  rozwiązania w zakresie gospodarki grzewczej i wodno-kanalizacyjnej wraz z instalacjami pomp ciepła i solarów.

  Projekt dofinansowany został z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Całkowity koszt inwestycji to ponad 43 mln zł.

  Luksusowy hotel Marina Golf Club do użytku oddany zostanie prawdopodobnie w 2012 roku.  źródło: www.konferencje.pl