Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Robert Grader nowym general managerem hotelu Marriott w Warszawie

Data aktualności: 28-02-2014

  • Robert Grader nowym general managerem hotelu Marriott w Warszawie - Hotel Marriott

    Funkcję nowego general managera hotelu Warsaw Marriott objął Robert Grader, który ma 35-letnie  doświadczenie w branży hotelarskiej.

    Grader rozpoczął swoją karierę zawodową w 1979 roku w hotelu Hilton w Wiedniu, gdzie przez kolejne 6 lat zajmował różne stanowiska w ramach działu Food & Beverage. W 1985 roku przeszedł do sieci Marriott, pracując przez dziesięć lat w hotelu Marriott w Wiedniu w dziale administracyjnym, Sales & Marketing oraz Food & Beverage. Od 1995 do 1997 roku pełnił funkcję dyrektora operacyjnego w hotelu Marriott w Hamburgu, po czym awansował na stanowisko general managera w hotelu Marriott w Stuttgarcie. Przed objęciem funkcji w Warszawie pełnił funkcję general managera hoteli sieci Marriott w Kopenhadze, Heidelbergu i Stuttgarcie.