Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Balint Bako MICE Market Managerem Hotelu Marriott

Data aktualności: 12-03-2014

 • Balint Bako MICE Market Managerem Hotelu Marriott - Hotel Marriott
  Od 1 stycznia 2014 r. funkcję MICE Market Managera sieci Marriott na terenie Polski Węgier i Polski pełni Balint Bako. Odpowiada on za hotele Marriott w Warszawie i Budapeszcie.
   
  Bako rozpoczął karierę w branży hotelarskiej w 2005 roku, wcześniej przez 6 lat związany był z biurami podróży. Swoje doświadczenie sprzedażowe i operacyjne zdobywał w pięciogwiazdkowym niezależnym hotelu w Stanach Zjednoczonych. Następnie przeniósł się do Budapesztu i objął funkcję MICE Sales Managera. W 2009 roku dołączył do Globalnego Biura Sprzedaży (GSA) Marriott International gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie i rozwój indywidualnej turystyki wyjazdowej oraz rezerwacji grupowych. W 2012 dołączył do Biura Sprzedaży Marriott International w Budapeszcie jako Market MICE Manager, gdzie do jego zadań należało pozyskiwanie konferencji i eventów z obszaru incentive dla trzech marek w ramach sieci Marriott w Budapeszcie.
   
  Do obecnych obowiązków Balinta Bako jako MICE Managera sieci Marriott należy pozyskiwanie nowych i rozwój stałych klientów z obszaru MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) oraz wspieranie ich w ramach organizacji spotkań i zapytań grupowych w hotelu Marriott w Warszawie i Budapeszcie.