Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Marriott

Małgorzata Rusin MICE sales managerem w Warsaw Marriott Hotel

Data aktualności: 30-07-2014

 • Małgorzata Rusin MICE sales managerem w Warsaw Marriott Hotel - Hotel Marriott
  Małgorzata Rusin awansowała na stanowisko MICE sales managera hotelu Warsaw Marriott. Do jej zadań będzie należało pozyskiwanie klientów na rynku polskim i brytyjskim.
   
  Rusin ukończyła filologie angielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swoją zawodową przygodę z branżą hotelarską rozpoczęła w 2006 roku jako food & beverage associate w hotelu Huntingdon Marriott, gdzie odpowiadała za obsługę konferencji i eventów. Cztery lata później rozpoczęła pracę w Midlands Sales Office, gdzie pełniąc funkcję sales executive była odpowiedzialna za rezerwację konferencji dla ośmiu hoteli Marriott znajdujących się w środkowym regionie Anglii.
   
  W 2012 r. Malgorzata Rusin wróciła do Polski, gdzie objęła stanowisko pro-active sales executive w Hotelu Marriott w Warszawie. Do jej obowiązków należała wówczas organizacja konferencji, spotkań i eventów na rynku zagranicznym.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: