Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Janusz Mitulski dyrektorem rozwoju sieci hoteli konferencyjnych Marriott

Data aktualności: 03-03-2015

 • Janusz Mitulski dyrektorem rozwoju sieci hoteli konferencyjnych Marriott - Hotel Marriott

  Wiceprezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego Janusz Mitulski objął funkcję dyrektora rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie.

   

  Janusz Mitulski działa w branży hotelarskiej od ponad 15 lat zajmując się głównie doradztwem hotelowym i turystycznym. Podczas ostatnich pięciu lat pracy w firmie doradczej Horwath HTL Polska zarządzał blisko 200 projektami w kraju i za granicą będąc konsultantem największych sieci hotelowych i liderów rynku hotelarskiego. Zanim przeszedł do branży związanej z doradztwem, pracował w sieci Qubus Hotel jako dyrektor generalny oraz dyrektor sprzedaży i marketingu.

   

  Jako osoba odpowiedzialna za rozwój sieci Marriott International, Janusz Mitulski będzie czuwał nad obiektami znajdującymi się na terenie Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Litwy, Łotwy i Estonii. Nowy dyrektor jest równocześnie wiceprezesem IGHP, trenerem Akademii Hotelarza, autorem Hotel Guidebook oraz współorganizatorem największej konferencji branżowej na terenie kraju Hotel & Tourism Trends.

   

  W Polsce funkcjonują dwa hotele sieci Marriott: w centrum Warszawy oraz Courtyard przy warszawskim lotnisku, natomiast wkrótce dołączą do nich dwa kolejne - w stolicy - Renaissance by Marriott (zobacz obiekt) i Courtyard by Marriott w Gdyni (zobacz obiekt).