Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Warszawski hotel nominowany do World Travel Award

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warszawski hotel nominowany do World Travel Award - Hotel Marriott

  Warsaw Marriott Hotel otrzymał nominację do prestiżowej nagrody w kategorii "Poland's Leading Hotel".

   

   

   

   

   

     Przyznawane od 1993 roku World Travel Awards są najważniejszym wyróżnieniem w przemyśle turystycznym. W ramach konkursu wybierane są najlepsze hotele w 10 regionach świata – w Europie, Afryce, Azji, na Wyspach Karaibskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Australii oraz na Oceanie Indyjskim i na Środkowym Wschodzie. Na terenie poszczególnych państw wyróżniane są najlepsze hotele (Leading Hotels) i najlepsze hotele biznesowe (Leading Business Hotels).

  Znajdujący się nieopodal Dworca Centralnego w Warszawie hotel Marriott oddaje do dyspozycji gości 518 pokoi, w tym 95 apartamentów. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się 19 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. W hotelu znajduje się kilka barów i restauracji - m.in. Parmizzano’s, Champions Sport Bar i Panorama Bar & Lounge. Goście obiektu mogą korzystać z sauny, centrum fitness, gabinetu masażu i na basenu. W budynku hotelu mieści się również kasyno.  źródło: www.konferencje.pl