Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Nowa sala konferencyjna w pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala konferencyjna w pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu - Hotel Marriott

  Liczba sal konferencyjnych w stołecznym obiekcie zwiększyła się z dziewiętnastu do dwudziestu.

  16 kwietnia 2012 r. w hotelu otwarta została nowa sala o nazwie "Kopernik". Na 40 mkw. mieszczą się 24 osoby w ustawieniu teatralnym.

  Warszawski hotel Marriott oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji ponad 2,6 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 20 sal konferencyjnych. Sala Bałtyk składająca się z trzech stref o łącznej powierzchni 481 mkw. mieści do 400 miejsc siedzących w ustawieniu teatralnym.Z kolei odnowiona sala balowa składająca się z sześciu stref o łącznej powierzchni 591 kw. pozwala ugościć do 700 osób. Obsługa obiektu zapewnia także catering zewnętrzny nawet na 5 tys. osób.

  Hotel Warsaw Marriott oferuje swoim gościom 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach oraz 10 pokoi w pełni dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajduje się siedem restauracji - m.in. Parmizzano’s, Champions Sport Bar i Panorama Bar & Lounge zlokalizowany na 40 piętrze budynku. Do dyspozycji uczestników organizowanych w hotelu konferencji pozostaje również World Class Heath Academy Euphoria Spa.

   

  źródło: www.marriott.com