Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Nowa siłownia i klub fitness

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa siłownia i klub fitness - Hotel Marriott

  Warszawski hotel podpisał umowę o współpracy z firmą Holmes Place Poland. Spółka będzie zarządzała siłownią, klubem fitness i basenem oraz udostępni swoje usługi wszystkim gościom hotelu Marriott, ale będzie także dostępna członków klubu.

   

   

   

   

   

   


  - Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało nam się nawiązać współpracę z tak prestiżowym partnerem, jakim jest Holmes Place Poland i zaoferować naszym gościom usługi na najwyższym poziomie -  powiedział Albert Helms, dyrektor generalny hotelu Marriott w Warszawie. - Wierzę, że ta współpraca wpłynie pozytywnie na zadowolenie naszych gości - dodał.

  Holmes Place to sieć klubów członkowskich o ponad 25-letniej tradycji i międzynarodowym doświadczeniu, wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Obecnie działa ponad 100 klubów fitness i rekreacji na całym świecie. Należy do nich przeszło 400 tysięcy klubowiczów.

  Pięciogwiazdkowy hotel Warsaw Marriott oferuje swoim gościom 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach oraz 10 pokoi w pełni dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajduje się 20 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni
  ponad 2,6 tys. mkw. oraz 7 restauracji oferujących kuchnie z całego świata miedzy innymi Parmizzano’s, Champions Sport Bar i Panorama Bar & Lounge zlokalizowany na 40 piętrze hotelu.

  źródło: www.warsawmarriott.pl