Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Po zakończonej konferencji zaprasza do nowego centrum spa

Data aktualności: 12-03-2013

 • Po zakończonej konferencji zaprasza do nowego centrum spa - Hotel Marriott

  Od 1 lutego 2013 r. w pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu funkcjonuje centrum zabiegowe centrum Spa For You. Placówka mieści się na terenie klubu fitness Holmes Place Premium, na poziomie -1 obiektu.
   

   

   

   

   

   


  Centrum oferuje masaże oraz zabiegi na twarz oraz ciało przy użyciu kosmetyków Thalgo i Dermalogica oraz wosków firmy Lycon. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, Spa For You at Holmes Place to miejsce dla osób ceniących sobie relaks i harmonię, a zarazem aktywnych fizycznie i stanowi dopełnienie holistycznej filozofii Holmes Place „inspire people to live well”.

  Pięciogwiazdkowy Warsaw Marriott Hotel posiada 2,6 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej, na której znajduje się znajduje się 20 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i wystawienniczych. W obiekcie funkcjonuje 7 restauracji oferujących dania kuchni z całego świata, a także kasyno i pasaż handlowy. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 518 klimatyzowanych pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach. oraz 10 pokoi dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt posiada podziemny parking.

  źródło: Holmes Place