Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Zwycięzca Best Hotel Award 2012 wśród hoteli na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zwycięzca Best Hotel Award 2012 wśród hoteli na konferencje - Hotel Marriott

  Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels. Zwycięzcą w kategorii "Konferencje" został Hotel Marriott Warszawa, a kolejne dwa miejsca w tej samej kategorii otrzymały Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów oraz Hotel IBB Andersia Poznań.

   

   

   

   

   


  - Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za przyznanie nam tak prestiżowej nagrody, jaką jest Best Hotel Award - komentuje Katarzyna Rudnik, PR & Marketing Manager hotelu Warsaw Marriott. - Cieszymy się, że doceniono nasze usługi konferencyjne. Podczas ostatnich 2 lat nasze sale konferencyjne przeszły gruntowny remont i zmieniły swoje oblicze. Z myślą o stworzeniu najwyższej klasy produkcie postanowiliśmy także zainwestować w wiele korzystnych rozwiązań technicznych. Wspomniana nagroda jest ukoronowaniem tego dwuletniego projektu i najlepszym dowodem na to, że nasi klienci uznali zmiany za korzystne - dodaje.

  Hotel Marriott Warszawa łącznie zebrał aż trzy statuetki Best Hotel Award 2012 - również w kategorii hoteli 4-5-gwiazdkowych w Polsce oraz wśród hoteli dla biznesu. Ponadto obiekt zajął trzecie miejsce w kategorii "Obsługa" i drugie jako hotel 4-5-gwiazdkowy w Warszawie.

  Pięciogwiazdkowy warszawski hotel posiada 20 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. oraz 7 restauracji oferujących kuchnie z całego świata. W obiekcie mieści się 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach oraz 10 pokoi dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji uczestników organizowanych w hotelu konferencji pozostaje również World Class Heath Academy Euphoria Spa.

  W 46 kategoriach konkursu Best Hotel Award nominowano łącznie 287 hoteli i 8 sieci hotelowych, na które głosowało 16 201 osób oddając tym samym 25 137 ważnych głosów. Głosowanie trwało od 6 lutego do 6 listopada i odbywało się za pośrednictwem internetu oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych hoteli poprzez oddanie głosu w plebiscycie.

  Honorowy patronat nad Plebiscytem Best Hotel Award 2012 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki.

  źródło: www.warsawmarriott.pl