Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marriott

al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
http://www.warsawmarriott.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Marriott

Wiodący Hotel Biznesowy 2012 w Polsce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wiodący Hotel Biznesowy 2012 w Polsce - Hotel Marriott

  Warszawski hotel otrzymał nagrodę Poland’s Leading Business Hotel 2012  w konkursie World Travel Awards. Wyróżnienie wręczono przedstawicielom obiektu 6 października 2012 r. podczas uroczystej ceremonii, która odbyła się w należącym do sieci Hilton pięciogwiazdkowym hotelu Conrad Algarve w Portugalii.

   

   

   

   


  - Ta międzynarodowa nagroda jest ukoronowaniem ciężkiej pracy mojego zespołu. Jestem bardzo wzruszony, że nasze starania zostały docenione przez klientów i partnerów hotelu Marriott. Będziemy dalej darzyć do perfekcji w dostarczaniu najwyższej jakości usług – komentuje Albert Helms, Dyrektor Generalny hotelu Marriott w Warszawie.

  Tegoroczne World Travel Awards zostały przyznane po raz dziewiętnasty. Otrzymały je firmy, które w znaczący sposób wyróżniają się w branży turystycznej. W konkursie na najlepsze produkty związane z usługami hotelowymi i turystycznymi oddało w tym roku ponad 180 tys. osób reprezentujących branżę.

  Pięciogwiazdkowy Warsaw Marriott Hotel oddaje do dyspozycji 518 pokoi, w tym 95 apartamentów położonych na 20 piętrach oraz 10 pokoi dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajduje się 20 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. oraz 7 restauracji oferujących kuchnie z całego świata. Do dyspozycji uczestników organizowanych w hotelu konferencji pozostaje również World Class Heath Academy Euphoria Spa.

  źródło: www.warsawmarriott.pl