Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków Trybunalski
www.vestil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Nowe sale konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

  W trakcie rozbudowy jest obecnie trzygwiazdkowy Hotel Vestil w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Stylowy i nowoczesny Hotel Vestil Business & Conference usytuowany jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, przy jednym z głównych szlaków komunikacyjnych Polski.

  Trzygwiazdkowiec wkrótce wzbogaci się o nowe sale konferencyjne. Hotel powiększony zostanie o blisko 210 m.kw. powierzchni, która w całości przeznaczona zostanie dla biznesu. Trzy nowe sale, do użytku oddane zostaną wiosną 2012 roku.

  Dzięki tej inwestycji powierzchnia konferencyjna obiektu zwiększy się do 420 m.kw. Na spotkania, konferencje, szkolenia i zebrania hotel dysponować będzie siedmioma kompleksowo wyposażonymi salami multimedialnymi.

  Do dyspozycji gości udostępnionych jest  38 komfortowych pokoi jedno -, dwu-, oraz trzyosobowych a także ekskluzywny Apartament Słoneczny.

  Dodatkową atrakcję dla gosći stanowią Łaźnie Piwne, które zapewniają m.in.  odpoczynek w pokoju relaksu o klimacie piwnic starego browaru i korzystanie z Sauny Fińskiej wykonanej z drewna Cedrowego.

  Hotel Vestil Business & Conference to idealne miejsce dla ludzi biznesu. Obiekt łączy w sobie funkcjonalność sal konferencyjno-bankietowych, komfort pokoi oraz elegancję restauracji i wyszukany smak serwowanych w niej potraw. W minionym roku Hotel Vestil otrzymał rekomendację od Magazynu Forbes.  źródło: www.vestil.pl