Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków Trybunalski
www.vestil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Dodatkowy luksusowy apartament

Data aktualności: 22-11-2012

 • Dodatkowy luksusowy apartament - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

  Trzygwiazdkowy hotel w Piotrkowie Trybunalskim poszerzył swoją ofertę o Diamond Apartment – trzypokojowe studio o powierzchni blisko 100 mkw. z zimowym ogrodem wychodzącym na miasto. Apartament przystosowany jest również do wynajmu długoterminowego.

   

   

   

   

   

   


  Luksusowy Diamond Apartment o powierzchni ponad 90 mkw, składa się z dużego pokoju dziennego o powierzchni prawie 30 mkw., przestronnej sypialni z dużym łóżkiem oraz miejsca do pracy. W apartamencie znalazły się również aneks kuchenny połączony z nowoczesną jadalnią oraz dwie łazienki. Pokoje zawierają wysokiej klasy telewizory LCD oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Dodatkowym udogodnieniem dla gości jest minibarek z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Całość została przygotowana w eleganckich, klimatyzowanych wnętrzach, które uzupełniają designerskie dodatki.

  Hotel Vestil Business & Conference oddaje do dyspozycji gości 38 pokoi, w których łącznie zakwaterować można 80 osób. Z myślą o grupach biznesowych hotel przygotował zaplecze przeznaczone do organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, przyjęcia, bankiety czy wystawy. Sześć sal konferencyjnych pozwala zorganizować w jednym czasie kilka imprez tak, by żadne z nich nie kolidowało ze sobą. W sąsiedztwie sal na poziomie zerowym znajduje się przestronne foyer, który dodatkowo pozwala na zorganizowanie małej wystawy czy dodatkowej części prezentacji na tym samym piętrze. Foyer stanowi również miejsce do organizacji przerw kawowych oraz poczęstunków dla uczestników spotkania. Goście odbywających się w hotelu wydarzeń mogą również skorzystać z oferty restauracji Pepper & Salt, czynnego 24 godziny na dobę Lounge Baru oraz pierwszych w Polsce łaźni piwnych & spa, w których znajduje się pokój relaksacyjny o piwnicznym klimacie browaru.

  źródło: www.vestil.pl