Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków Trybunalski
www.vestil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Orbis podpisał umowę franczyzy na hotel konferencyjny w Piotrkowie Trybunalskim

Data aktualności: 30-11-2012

 • Orbis podpisał umowę franczyzy na hotel konferencyjny w Piotrkowie Trybunalskim - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

  Już w lutym 2013 r. trzygwiazdkowy Hotel Vestil Business & Conference zostanie włączony do Grupy Orbis pod marką Mercure i stanie się pierwszym obiektem tej marki w województwie łódzkim i szesnastym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt przyjmie też nową nazwę - Mercure Piotrków Trybunalski Vestil.

   

   

   

   

   


  Umowa franczyzy została podpisana przez Grupę Orbis ze spółką Hotel Vestil w ramach strategii rozwoju tzw. „asset light”. Do końca 2013 r. Mercure Piotrków Trybunalski Vestil - bo taką nazwę zyska obiekt - będzie dysponował 62 pokojami. W ofercie placówki nadal będzie znajdować się rozbudowane zaplecze konferencyjne, restauracja i bar oraz dodatkowe atrakcje w postaci Łaźni Piwnych i SPA. Obiekt w dalszym ciągu będzie miał profil biznesowo-konferencyjny.

  Jednym z atutów działającego obecnie pod szyldem Vestil Business & Conference hotelu jest centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi sześć sal konferencyjnych. Są to sale: Univers (o powierzchni 82 mkw.), Feniks (58 mkw.), Callisto (70 mkw.), Atria (65 mkw.), Orion (60 mkw.) oraz VIP (20 mkw.). Połączone sale Feniks i Univers pozwalają uzyskać przestrzeń o łącznej powierzchni 140 mkw., w której z powodzeniem mogą być organizowane konferencje, seminaria, szkolenia, warsztaty, prezentacje oraz spotkania biznesowe. Obok sal mieści się foyer, które może być miejscem na przerwę kawową czy poczęstunek dla uczestników spotkania. Ponadto do dyspozycji meeting plannerów pozostaje sala bankietowa, w ktorej można organizować przyjęcia na 140 osób. Goście odbywających się w hotelu wydarzeń mogą również skorzystać z oferty restauracji Pepper & Salt, czynnego 24 godziny na dobę Lounge Baru oraz pierwszych w Polsce łaźni piwnych & spa, w których znajduje się pokój relaksacyjny o piwnicznym klimacie browaru.

  W ostatnim czasie Hotel Vestil Business & Conference otrzymał drugie miejsce w kategorii "Dla Businessu" w organizowanej przez portal rezerwuje.pl  I edycji plebiscytu Best Hotel Award 2012. - Bardzo cieszy nas wynik drugiego miejsca w tak prestiżowym konkursie i wygrana przed tak znanymi hotelami jak: Radisson Blu Sobieski, andel's Łódź, Hilton Garden In Kraków, Qubus Katowice. Jako stosunkowo nowy obiekt tego rodzaju wyróżnienia przyjmujemy z wielką dumą i zachętą do dalszej wzmożonej pracy - mówią przedstawiciele hotelu.

  źródło: www.mercure.com