Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków Trybunalski
www.vestil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny od lutego 2013 r. pod nową nazwą

Data aktualności: 11-01-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny od lutego 2013 r. pod nową nazwą - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

  W lutym 2013 roku hotel Vestil Business & Conference zmieni nazwę i na podstawie umowy franczyzowej przystąpi do rodziny hoteli Mercure. Będzie to pierwszy w województwie łódzkim i 15. w Polsce hotel należący do tej sieci.

   

   

   

   

   

   


  Mercure Piotrków Trybunalski Vestil zaoferuje sześć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Nowoczesne zaplecze obiektu pozwala na zorganizowanie równocześnie nawet kliku spotkań, konferencji, szkoleń czy bankietów. Dodatkowo cały hotel jest objęty superszybkim bezprzewodowym Internetem, w częściach ogólnodostępnych do 150 Mb/s w odbiorze i 10 Mb/s przy wysyłaniu plików.

   

  Hotel posiada obecnie 38 pokoi, ale docelowo zaoferuje gościom 62 pokoje wyposażone m.in. w telewizor LCD, szybki internet przewodowy lub bezprzewodowy czy duże biurko do pracy. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają również restauracja Pepper & Salt, czynny przez całą dobę Lounge Bar oraz Łaźnie Piwne & Spa, gdzie można poddać się zabiegom energetyzującym, pielęgnacyjnym oraz odmładzającym. Unikalność łaźni wywodzi się również z nietypowej procedury, która polega na połączeniu sauny cedrowej z kąpielami piwnymi oraz degustacjami tego niepasteryzowanego trunku.

   

  Hotel został wyróżniony „Złotym standardem” symbolizującym oferowanie najwyższego poziomu obsługi gości. Zajął również drugie miejsce w „Best Hotel Award” w kategorii "Dla biznesu".

  źródło: www.vestil.pl