Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Warszawa Grand

Krucza 28, 00-522 Warszawa
www.mercure.com/gb/hotel-3384-mercure-warszawa-grand/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Solinski Sales Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Warszawa Grand

Mercure Warszawa Grand dostępny w Google Business View

Data aktualności: 02-04-2014

 • Mercure Warszawa Grand dostępny w Google Business View - Hotel Mercure Warszawa Grand
  Warszawski hotel konferencyjny jest pierwszym obiektem w Grupie Hotelowej Orbis, w którym goście nie wychodząc z domu mogą wybrać się na wirtualny spacer po jego wnętrzach.

  Business View to najnowsza usługa firmy Google oparta na tej samej technologii co Google Street View. Dzięki narzędziu, każdy z klientów, może obejrzeć hotel za pomocą interaktywnej 360-stopniowej wirtualnej wycieczki. Technologia ta, jako pierwsza zostanie wykorzystana w hotelach w większych miastach dla podniesienia ich konkurencyjności na rynku. Każdy z obiektów, po przygotowaniu Business View otrzyma 20 zdjęć w jakości HD oraz pełne szkolenie, jak zarządzać i korzystać z tego narzędzia. Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem Business View do kolejnych 3. hoteli w Polsce.
   
  Hotel Mercure Warszawa Grand dysponuje siedmioma salami konferencyjnymi z naturalnym oświetleniem i dostępem do bezprzewodowego internetu. W pomieszczeniach mogą odbywac się imprezy z udziałem od 8 do 140 uczestników. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w sprzęt najnowszej generacji.
   
  Witrualny spacer w Mercure Warszawa Grand można odbyć pod tym adresem .

Oferty specjalne

 • Walentynki 2014

  ››› PAKIET AFRODYZJAK ZAWIERA (199 PLN): › Aperitif podczas kolacji w Restauracji › Romantyczna kolacja dla dwojga w dniu 14 lutego – pięciodaniowe menu degustacyjne pełne afrodyzjaków (w tym pakiet napoi z butelką wina) › Miłosny digestif › Muzyka na żywo podczas kolacji ››› PAKIET AMORE ZAWIERA...