Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Warszawa Grand

Krucza 28, 00-522 Warszawa
www.mercure.com/gb/hotel-3384-mercure-warszawa-grand/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Solinski Sales Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mercure Warszawa Grand

Hotel Mercure Warszawa Grand ma nową restaurację

Data aktualności: 30-04-2014

 • Hotel Mercure Warszawa Grand ma nową restaurację - Hotel Mercure Warszawa Grand
  18 kwietnia 2014 r. w hotelu Mercure Warszawa Grand miało miejsce otwarcie Restauracji Winestone. To już drugi lokal pod tym szyldem - od 2013 r. autorski projekt Winestone dostępny jest także w hotelu Mercure Warszawa Centrum. 

  Znajdująca się w hotelu przy ul. Kruczej w Warszawie restauracja to stylowe miejsce dla osób, które w trakcie odbywającej się w hotelu konferencji chcą spróbować oryginalnych potraw. Wyróżnikiem lokalu jest otwarta kuchnia - klienci oczekując na posiłek mogą przyglądać się w jaki sposób przygotowywane są potrawy. W menu lokalu, które jest komponowane na bazie świeżych produktów i dostępnych sezonowo warzyw i owoców znajdują się steki black angus, jagnięcina i ryby, a także sałatki i przekąski podawane na kamiennych deskach - „les planches”. Goście, którzy cenią sobie dobrze znane polskie smaki, w menu znajdą żur, pierogi czy klasyczny rosół.
   
  Po konferencji zaprasza na lampkę wina
   
  W Winestone klientom oferowany jest bogaty wybór win wyprodukowanych w winnicach Francji, Hiszpanii czy Rumunii. - Nie każdy musi być wytrawnym koneserem wina. W naszej karcie wyselekcjonowaliśmy 4 kategorie smakowe: Świeże i smakowite”, „Lekkie i owocowe”, „Wyważone i eleganckie” oraz „Pełne i aromatyczne”. Podział na te pozycje pozwala klientom szybciej wybrać wino o odpowiednim bukiecie. Dla tych mniej zdecydowanych zawsze staramy się zaproponować gatunek, który podkreśli smak zamówionej potrawy.” – mówi Paweł Anders, dyrektor Projektu Winestone w hotelach Mercure.
   
  Hotel Mercure Warszawa Grand dysponuje siedmioma salami konferencyjnymi, w których mogą odbywać się spotkania z udziałem od od 8 do 140 uczestników. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Oferty specjalne

 • Walentynki 2014

  ››› PAKIET AFRODYZJAK ZAWIERA (199 PLN): › Aperitif podczas kolacji w Restauracji › Romantyczna kolacja dla dwojga w dniu 14 lutego – pięciodaniowe menu degustacyjne pełne afrodyzjaków (w tym pakiet napoi z butelką wina) › Miłosny digestif › Muzyka na żywo podczas kolacji ››› PAKIET AMORE ZAWIERA...