W dniach 11-13 kwietnia 2014 r. pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny na Mazurach zaprasza do zapoznania się z jego wnętrzami i zapleczem konferencyjnym.

- Jako obiekt wciąż poszukujący partnerów do długofalowej współpracy chcemy poprzez Dni Otwarte przekonać Państwa, że Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie to miejsce wprost stworzone do organizacji wszelkich eventów, szkoleń, konferencji czy pobytów motywacyjnych - informują przedstawiciele obiektu.

Atrakcje i eventy na Mazurach

Wydarzenie jest organizowane we współracy z marką BMW. Podczas wizyty w hotelu organizatorzy imprez będą mogli zapoznać się z modelami pojazdów tej firmy, z których goście będą mogli korzystać od 15 czerwca do 14 września 2014 r. Zaprezentowane zostaną również jednostki pływające Przystani na Ptasiej Wyspie, które będą wchodziły w skład floty czarterowej hotelu. Natomiast na konferencji prasowej, która odbędzie się 12 kwietnia 2014 r. przedstawiony zostanie projekt Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW. Przez cały okres trwania Dni Otwartych zespół sprzedażowy Hotelu Mikołajki będzie odpowiadał na pytania dotyczące wynajmu przestrzeni konferencyjnych hotelu i zaprezentuje szczegółowe warunki współpracy.

Pięciogwiazdkowe konferencje nad jeziorem

Hotel Mikołajki dysponuje trzema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 350 mkw. Można je ze sobą łączyć za pomocą ruchomych ścian, istnieje też możliwość połączenia ich z przestrzenią restauracji Yachtova, co łącznie daje salę bankietową o powierzchni 640 mkw. Obok sal konferencyjnych znajduje się duże lobby. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 78 pokoi i 25 apartamentów - część z nich posiada osobne stanowisko cumownicze przy tarasie. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą skorzystać z oferty strefy SPA Wellness Decus Aquae, dwóch restauracji, basenu, klubu nocnego z kręgielnią i bilardem. Atutem obiektu jest własna marina żeglarska.