Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Na konferencje w Mikołajkach... szklanym mostem!

Data aktualności: 29-12-2015

  • Na konferencje w Mikołajkach... szklanym mostem! - Hotel Mikołajki Conference & Spa

    Kompleks hotelowo-konferencyjny w Mikołajkach rozbudowuje się. Powstanie most łączący dwa budynki hotelowe położone na półwyspie i wyspie. Szklany tunel będzie kosztował ponad 4 mln zł.


    W najpopularniejszym kurorcie na Mazurach, w Mikołajkach, trwa budowa wielomilionowej inwestycji – rozbudowuje się luksusowy hotel Mikołajki. Obiekt funkcjonuje od jesieni 2013 roku. Składają się na niego dwa budynki - znajdująca się na Ptasiej Wyspie część noclegowo-wypoczynkowa oraz położona na półwyspie przy jeziorze Mikołajskim część konferencyjno-bankietowa. Od początku istnienia hotelu wiadomo było, że kiedyś będzie trzeba te dwie części ze sobą połączyć. I stało się to właśnie teraz. Ruszyła budowa szklanego ogrzewanego tunelu, za którego projekt odpowiedzialne jest P.K. Studio Projektowe z Sopotu, a generalnym wykonawcą jest spółka Inpro z Gdańska. Koszt inwestycji szacowany jest na 4 mln złotych netto. Oddanie hotelowego „mostu” planowane jest na maj 2016 roku

     

    Hotel Mikołajki Conference & Spa oferuje trzy sale konferencyjne. Każda z nich pomieści 120 osób, a po ich połączeniu można tu zorganizować event nawet dla 460 gości. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. W części konferencyjnej hotelu znajduje się również restauracja Yachtowa, klub oraz pub. Z kolei w części hotelowej są pokoje i apartamenty, które łącznie dają miejsce dla 202 osób. 78 pokoi i 24 apartamenty urządzone są na poziomie aż pięciu gwiazdek, a z ich okien rozpościera się widok na otwartą wodę jeziora. Co więcej, w hotelu znajduje się również strefa spa z saunami, jacuzzi i basenem.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: