Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Coraz bliżej otwarcia

Data aktualności: 26-04-2013

 • Coraz bliżej otwarcia - Hotel Mikołajki Conference & Spa
  Prawdopodobnie już 1 lipca 2013 r. pierwszych turystów i gości konferencyjnych przyjmie hotel znajdujący się na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach.
   
   
   
   
   
   
   
  - Obecnie finalizujemy prace wykończeniowe budynku na wyspie i zakładamy, że pierwsi goście będą mogli odwiedzić nasz luksusowy hotel od początku lipca - mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A. - Cześć restauracyjno-konferencyjną, zlokalizowaną na pobliskim półwyspie, zamierzamy ukończyć do końca wakacji, a tunel łączący obie części do końca listopada br. W aktualnej ofercie sprzedaży mamy jeszcze 21 apartamentów - dodaje.
   
  W Hotelu Mikołajki znajdzie się zaplecze konferencyjne, 77 pokoi hotelowych, 22 apartamenty, restauracja z tarasem widokowym, Spa z basenem, kompleksem saun i gabinetami odnowy biologicznej. W zachodniej części wyspy znajdzie się prywatna marina z 64 miejscami do cumowania. Obiekt będzie połączony ze stałym lądem za pomocą przeszklonego tunelu.
   
  Całkowity koszt inwestycji to ok. 60 mln złotych.