Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Otworzy się dwa miesiące później

Data aktualności: 22-05-2013

 • Otworzy się dwa miesiące później - Hotel Mikołajki Conference & Spa
  Realizacja pięciogwiazdkowej inwestycji na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach dobiega końca, jednak oficjalne otwarcie obiektu przesunięto na wrzesień 2013 roku.
   
   
   
   
   
   
   
  Malowniczo położony Hotel Mikołajki ma zamiar stać się atrakcyjnym miejscem zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Z myślą o tym drugim powstała sala konferencyjna o powierzchni 350 mkw., z możliwością dzielenia na trzy mniejsze sale konferencyjne i widowiskowe. Sala będzie wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV oraz duże zaplecze techniczne. Sala konferencyjna zaprojektowana została tak, aby stworzyć bezpośrednie wejście z zewnątrz (możliwość wjazdu samochodem). Dodatkowym pomieszczeniem, sąsiadującym z nią, będzie obszerne lobby. Sale będzie można połączyć razem z restauracją tworząc salę bankietową o powierzchni 652 mkw.
   
  Hotel Mikołajki będzie dysponował 77 pokojami i 21 apartamentami, w których będzie można ugościć do 300 osób. Pokoje będą klimatyzowane, wyposażone m.in.: mini bar, sejf mieszczący laptop , TV SAT z bogatą ofertą programową i telefon. W apartamentach dodatkowo przewidziano aneksy kuchenne. Spragnionych relaksu hotel zaprosi do centrum spa, gdzie na gości czekać będzie 9 gabinetów odnowy biologicznej, basen i bogata oferta saun.