Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Moderno

Kolejowa 29, 61-718 Poznań
http://www.hotelmoderno.pl/m32.t5,hotel-moderno-w-poznaniu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Moderno

Poznaj ofertę nowego hotelu na konferencje w Poznaniu

Data aktualności: 22-11-2012

  • Poznaj ofertę nowego hotelu na konferencje w Poznaniu - Hotel Moderno

    Znajdujący się w pobliżu poznańskiego dworca kolejowego trzygwiazdkowy obiekt już przyjmuje gości.

    Hotel Moderno oferuje 88 klimatyzowanych pokoi: 10 pokoi jednoosobowych, 74 pokoje dwuosobowe, oraz 4 pokoje typu Junior Suite. Dodatkowymi udogodnieniami dla nocujących w hotelu uczestników konferencji jest darmowy dostęp do internetu w pokojach (W-LAN i kablowy) oraz 40 calowe telewizory z opcją smart TV. Hotelowa restauracja Steak & Grill serwuje dania kuchni polskiej i włoskiej, a także śniadania w formie bufetu. Jej specjalnością są potrawy przygotowywane na specjalnym grillu z naturalnymi kamieniami lawy wulkanicznej.

    Mieszczące się w budynku hotelu Centrum Konferencyjne zostało zaprojektowane z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze nie tylko takich wydarzeń jak konferencje czy szkolenia, lecz także uroczyste bankiety oraz imprezy okolicznościowe. Mniej formalne spotkania mogą zaś odbywać się w hotelowym barze. Do dyspozycji gości pozostają również garaż podziemny oraz monitorowany parking z usługą parkingowego. Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, W I kwartale 2013 roku w hotelu otwarta zostanie część spa.

    źródło: www.hotelmoderno.pl