Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Moderno

Kolejowa 29, 61-718 Poznań
http://www.hotelmoderno.pl/m32.t5,hotel-moderno-w-poznaniu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Moderno

Poznański hotel konferencyjny zwycięzcą konkursu Prime Property Prize Wielkopolska 2013

Data aktualności: 21-02-2013

 • Poznański hotel konferencyjny zwycięzcą konkursu Prime Property Prize Wielkopolska 2013 - Hotel Moderno

  19 lutego 2013 r. podczas konferencji Property Forum w Poznaniu przedstawiciele trzygwiazdkowego obiektu odebrali nagrodę dla najlepszego hotelu w Wielkopolsce.

   

   

   

   

   

   


  Jury przyznało hotelowi nagrodę za udany debiut na poznańskim rynku hotelarskim, nadążanie za potrzebami gości poszukujących miejsc organizacji spotkań biznesowych i konferencji, sprawne działania marketingowe, umiejętne podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, a także przyjazny wystrój i architekturę. Warto zaznaczyć, że Hotel Moderno pokonał W konkursie tak znaczące obiekty jak Sheraton Poznan Hotel, IBB Andersia, Blow Up Hall 50/50 czy City Park Hotel.

  W działającym od maja 2012 r. hotelu zmajduje się sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 280 mkw. Największa z nich - Sala Antrasola - ma 100 mkw. powierzchni. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostep do światła dziennego, a jednocześnie mają możliwość całkowitego zaciemnienia. Na ich wyposażenie składają się: flipchart z przyrządami dopisania, ekran elektryczny, projektor multimedialny, przedłużacze elektryczne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Obsługa obiektu proponuje uczestnikom konferencji serwisy kawowe, lunche i kolacje. Znajdująca się na terenie hotelu Steak & Grill Restaurant oferuje potrawy kuchni polskiej i włoskiej, a jej specjalnością są dania przygotowywane na specjalnym grillu z naturalnymi kamieniami lawy wulkanicznej. Nieformalne spotkania biznesowe mogą odbywać się w hotelowym barze. W obiekcie mieści się 176 miejsc noclegowych w 88 klimatyzowanych pokojach typu Classic, Business i Studio z dostępem do internetu. Do dyspozycji gości pozostają również garaż podziemny oraz monitorowany parking.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Moderno można uzyskać po przesłaniu e-maila na adres konferencje@hotelmoderno.pl oraz pod numerem telefonu 61 664 66 12.

  źródło: PropertyNews.pl