Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mościcki**** Resort & Conference

Nadpiliczna 2, 97-215 Spała
www.hotelmoscicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Nadolska Dyrektor sprzedaży 60478...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mościcki**** Resort & Conference

W Mościckim konferencje i zabiegi kosmetyczne

Data aktualności: 12-07-2013

 • W Mościckim konferencje i zabiegi kosmetyczne - Hotel Mościcki**** Resort & Conference
  Hotel konferencyjny Mościcki w Spale wzbogacił swoją ofertę o usługi Zakładu Kosmetologii Leczniczej. To efekt współpracy obiektu z dr Marzeną Glinką. Jednocześnie będzie to pierwszy w województwie łódzkim tego typu gabinet działający przy hotelu.
   
   
   
   
   
   
   
  Z początkiem lipca 2013 r., zlokalizowany w Spale, czterogwiazdkowy Mościcki Hotel Resort & Conference, rozszerzył swoją ofertę o usługi SPA. Współpraca hotelu z Zakładem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi sprawiła, że goście hotelowi mogą teraz korzystać z profesjonalnych zabiegów odmładzających, rewitalizujących i pielęgnacyjnych. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowane absolwentki Zakładu Kosmetologii na profesjonalnym sprzęcie i z indywidualnie dla każdego dobraną linią kosmetyków. 
   
  Dla zainteresowanych nową ofertą, hotel Mościcki przygotował specjalne pakiety SPA: jedno-, trzy- i siedmiodniowe z atrakcyjnymi cenami pobytów. 
   
  Hotel konferencyjny Mościcki  znajdujący się w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego to jednak przede wszystkim idealne miejsce na przeprowadzenie szkolenia czy konferencji. Obiekt dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi: salą Prezydent na70 osób, salą Mościcki na 40 osób, z możliwością ich połączenia i salą Parkową, w której może się zmieścić 35 osób. Poza tym w hotelu znajdują się trzy kameralne konferencyj dla 15 osób każda. Wszystkie sale szkoleniowe hotelu Mościcki są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny. Dodatkowo w odległości 50 m od hotelu, w zabytkowym Dworze Carskim znajduje się jeszcze jedna sala szkoleniowa na 30 osób z pełnym wyposażeniem. 
   
  Zaplecze pobytowe hotelu to 56 pokoi, w tym sześć pokoi Lux, dwa apartamenty i dwa penthousy z dostępem do tarasu japońskiego na dachu hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, telefon, Internet, mini-bar i łazienkę. Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.