Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mościcki Resort & Conference

Nadpiliczna 2, 97-215 Spała
www.hotelmoscicki.pl
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Hotel Mościcki Resort & Conference

Zimowe konferencje rozgrzane prezentami w Hotelu Mościcki

Data aktualności: 09-01-2015

 • Zimowe konferencje rozgrzane prezentami w Hotelu Mościcki - Hotel Mościcki Resort & Conference

  Nie ma to jak odrobina relaksu po spotkaniu firmowym, a już tym bardziej kiedy jest się jego organizatorem… Jeśli organizujesz konferencję w tym lub przyszłym miesiącu i jeszcze nie masz zarezerwowanej sali, sprawdź propozycję hotelu Mościcki.

  Oprócz atrakcyjnego zaplecza konferencyjnego, położony w centrum województwa łódzkiego hotel Mościcki Resort & Conference, serwuje ofertę specjalną. Od początku stycznia do końca lutego br. każdy, kto zorganizuje tam konferencję lub spotkanie biznesowe otrzyma w prezencie dwa rozgrzewająco-pielęgnacyjne zabiegi spa – masaż relaksacyjny oraz pielęgnację dłoni!
   

  Hotel Mościcki Spała sale konferencyjne konferencje łódzkie
   


  Sale konferencyjne w Spale

  A co do zaplecza konferencyjnego: hotel dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi. Największa pomieści jednorazowo 70 osób, jednak istnieje możliwość połączenia jej z salą sąsiadującą i zorganizowania konferencji dla 120 osób. Trzy z sześciu sal konferencyjnych to pokoje biznesowe dla 15 osób każdy. Ponadto, w odległości 50 m od hotelu w zabytkowym Dworze Carskim znajduje się sala szkoleniowa dla 30 osób, która podobnie jak pozostałe sale jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz klimatyzację.

  Co więcej? Otoczenie zabytkowego parku, oddalona od dużych miast lokalizacja, a jednocześnie dogodny dojazd, 56 pokoi i apartamentów w zróżnicowanym standardzie, centrum odnowy biologicznej oraz restauracja z barem i hotelową wędzarnią. Czy trzeba więcej na udany pobyt firmowy?

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne