Nie ma to jak odrobina relaksu po spotkaniu firmowym, a już tym bardziej kiedy jest się jego organizatorem… Jeśli organizujesz konferencję w tym lub przyszłym miesiącu i jeszcze nie masz zarezerwowanej sali, sprawdź propozycję hotelu Mościcki.

Oprócz atrakcyjnego zaplecza konferencyjnego, położony w centrum województwa łódzkiego hotel Mościcki Resort Conference, serwuje ofertę specjalną. Od początku stycznia do końca lutego br. każdy, kto zorganizuje tam konferencję lub spotkanie biznesowe otrzyma w prezencie dwa rozgrzewająco-pielęgnacyjne zabiegi spa – masaż relaksacyjny oraz pielęgnację dłoni!  

Hotel Mościcki Spała sale konferencyjne konferencje łódzkie  

Sale konferencyjne w Spale

A co do zaplecza konferencyjnego: hotel dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi. Największa pomieści jednorazowo 70 osób, jednak istnieje możliwość połączenia jej z salą sąsiadującą i zorganizowania konferencji dla 120 osób. Trzy z sześciu sal konferencyjnych to pokoje biznesowe dla 15 osób każdy. Ponadto, w odległości 50 m od hotelu w zabytkowym Dworze Carskim znajduje się sala szkoleniowa dla 30 osób, która podobnie jak pozostałe sale jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz klimatyzację.

Co więcej? Otoczenie zabytkowego parku, oddalona od dużych miast lokalizacja, a jednocześnie dogodny dojazd, 56 pokoi i apartamentów w zróżnicowanym standardzie, centrum odnowy biologicznej oraz restauracja z barem i hotelową wędzarnią. Czy trzeba więcej na udany pobyt firmowy?