Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & SPA najlepszym "Hotelem z Pomysłem"

Data aktualności: 31-01-2014

 • Hotel Narvil Conference & SPA najlepszym
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zajął pierwsze miejsce w konkursie „Hotel z Pomysłem”, organizowanym po raz siódmy przez miesięcznik "Hotelarz". W rankingu wzięło udział blisko 120 obiektów.
   
  Ideą konkursu jest przedstawianie najciekawszych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i jednocześnie funkcjonalnych oraz promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. Głównym kryterium, którym kieruje się jury, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, doradcy hotelarscy, architekci, przedstawiciele organizacji branżowych oraz właściciele i dyrektorzy obiektów hotelowych, jest szeroko rozumiany pomysł, dzięki któremu obiekt zaznacza swoją obecność na rynku noclegowym i konferencyjnym.
   
  Dobry pomysł na konferencje pod Warszawą
   
  Hotel Narvil Conference & SPA zyskał uznanie jury konkursu jako hotel konferencyjny, którego ciekawa architektura pomaga w pozyskaniu gości z segmentu spotkań. „To odpowiedź na wciąż wysokie zapotrzebowanie na centra konferencyjne wokół Warszawy. Świetne położenie nad Narwią i nietuzinkowy design powinien przyciągać klientów konferencyjnych przez wiele lat" - argumentował Marcin Dragan z firmy Profitroom. „Lokalizacja blisko Warszawy sprawia, że jest to ciekawa alternatywa dla obiektów konferencyjnych i biznesowych w stolicy. Model biznesowy został tu zrealizowany z wyjątkowym smakiem” - to z kolei opinia Krzysztofa Stęplowskiego, eksperta ds. marketingu internetowego w hotelarstwie.
   
  Wśród innych zalet hotelu konferencyjnego w Serocku nad Narwią wymieniano „umiejętność rozdysponowania przestrzennego bardzo dużej liczby pokoi w organicznej bryle" (Anna Król, CKK Architekci), "oryginalny wystrój centrum konferencyjnego oraz unikatowe zabiegi SPA” (Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej), „ miejsce, które od początku miało pomysł na siebie, oparty na bliskim kontakcie z naturą (Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika „Hotelarz”). 
   

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...