Andrzej Szymczyk dołączył do zespołu Hotelu Narvil jako dyrektor sprzedaży i marketingu. Jak mówi, w swojej pracy zamierza wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie przy dalszym rozwoju marki i umacnianiu obecnej pozycji Narvil Conference Spa na rynku.

Andrzej Szymczyk przez ostatnie cztery i pół roku pracował w Hilton Warsaw Hotel Convention Centre, gdzie odpowiedzialny był między innymi za dział sprzedaży usług konferencyjnych. Swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczął w Stanach Zjednoczonych, a następnie kontynuował w Londynie, gdzie doskonalił swoje umiejętności. W tym czasie Wcześniej pracował jako Senior Conference Events Sales Executive w Hilton London Paddington Hilton London Euston i był Rooms Sales Administratorem w The Cumberland Hotel. Pracował równiez w Thistle Bloomsbury Park Hotel, Pomino Restaurant, Americana Motel i spółce Fun Foods Inc.

Szymczyk jest absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zna języki: angielski, niemiecki i hiszpański.