Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Narvil Conference & Spa

Uroczyste otwarcie jednego z największych hoteli konferencyjnych pod Warszawą

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie jednego z największych hoteli konferencyjnych pod Warszawą - Hotel Narvil Conference & Spa
  27 października 2012 r. w obiekcie w Serocku miało miejsce jego oficjalne otwarcie. W uroczystej gali wzięło udział ok. 600 gości, a o ich obsługę zadbało blisko 100 osób z obsługi czterogwiazdkowego hotelu.
   
   
   
   
   
   
   
  Imprezę poprowadził Maciej Stuhr, a jej głównym motywem była woda. Gwiazdami wieczoru byli m.in. Natalia Kukulska, Sebastian Karpiel-Bułecka, zespół Audiofeels oraz orkiestra pod batutą Adama Sztaby. Jedną z atrakcji wieczoru był muzyczny pojedynek wokalistów Audiofeels z muzykami orkiestry, w której ci pierwsi naśladowali poszczególne instrumenty muzyczne. Dyskotekę poprowadził Marek Sierocki.
   
  Specjalne menu, w którym znalazły się Małże Św. Jakuba, troć bałtycka i krewetki królewskie podane na kalafiorowo chrzanowym puree z dodatkiem kremu rakowego, płatków buraka, cebulek perłowych, świeżych malin i jabłek duszonych w „Krupniku”, przygotował szef kuchni Hotelu Narvil Conference & Spa Adam Kotomski.
   
  Czterogwiazdkowy Hotel Narvil Conference & Spa posiada 332 pokoje, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe. Największa sala (blisko 1,7 tys. mkw.) może pomieścić ok. 1200 osób w układzie bankietowym. Obiekt specjalizuje się w organizacji kongresów, konferencji, zjazdów i kameralnych spotkań biznesowych.
   

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...