Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Otwarcie odbędzie się latem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie odbędzie się latem - Hotel Natura Residence Business & SPA

  Czterogwiazdkowy Hotel Podkowa powstaje w Siewierzu, w województwie Śląskim.

   

   

   

   

   

   

   


  Początkowo otwarcie budowanego obiektu planowano na przełom marca i kwietnia. Termin inauguracji przeniesiony został jednak z wiosny na lato.

  Nowy Hotel Podkowa znajdować się będzie w miejscu jednogwiazdkowego obiektu o tej samej nazwie. Stary hotel został zburzony a w zamian powstaje luksusowy obiekt hotelowo-rekreacyjny.

  Wielkość powierzchni użytkowej  wynosi 3500 metrów kwadratowych, gdzie 1/3 zajmuje budynek hotelowy.

  W hotelu znajdzie się 38 wygodnie urządzonych pokoi o eleganckich i ciepłych wnętrzach, w tym dwa pokoje typu Superior i jeden przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Zaplecze konferencyjne w Podkowie składać się będzie z czterech wielofunkcyjnych sal, wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Hotel przygotowany zostanie do organizacji konferencji, szkoleń i różnego rodzaju spotkań biznesowych.

  Na terenie nowego obiektu znajdzie się również cześć SPA z basenem rekreacyjnym, strefą termalną i gabinetami zabiegowymi.

  Goście korzystać będą mogli również z restauracji, baru, klubu a także sali balowej, przystosowanej do podjęcia 80 osób.

  - Chcemy aby nasz powstający hotel był miejscem wypoczynku, odprężenia, ale także obiektem, w którym lokalny biznes znajdzie motywację do dalszych działań. - czytamy na blogu powstającego hotelu.
   


  źródło: na podstawie http://radosnapodkowa.pl