Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Wkrótce nowy hotel w województwie śląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce nowy hotel w województwie śląskim - Hotel Natura Residence Business & SPA

  W Siewierzu w województwie śląskim, nad zalewem Przeczyce powstaje Hotel Podkowa, który już wkrótce przyjmie pierwszych gości.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel znajduje się w miejscu, w którym uprzednio mieścił się jednogwiazdkowy obiekt o tej samej nazwie. Stary hotel został zburzony i na jego miejscu powstał nowoczesny czterogwiazdkowiec.


  Do dyspozycji gości nowy hotel udostępni 40 komfortowo wyposażonych pokoi. Na potrzeby biznesu hotel przygotował zaplecze konferencyjne, które składa się z czterech sal konferencyjnych, wyposażonych w, niezbędny do prawidłowego przebiegu konferencji, sprzęt multimedialny.

  Ponadto w hotelu znajdzie się restauracja z salą bankietową, gdzie odbyć się może przyjęcie z udziałem 80 osób a także drink bar oraz klub.
  Relaks i odpoczynek zagwarantuje centrum rekreacji Water SPA, gdzie znajdą się m.in:  basen rekreacyjny, strefa termalna w tym łaźnie i sauny oraz gabinety zabiegowe.


  Dodatkowym atutem Hotelu Podkowa jest fakt, że obiekt znajduje się w bliskim położeniu ważniejszych tras komunikacyjnych.

  Inwestorem obiektu jest Hotel Restauracja Podkowa Mariola Czernecka.

   

  Otwarcie hotelu nastąpić ma za kilka tygodni. Obecnie hotel wciąż jeszcze prowadzi rekrutację.  źródło: www.konferencje.pl