Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Otwarty został nowy hotel w województwie śląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarty został nowy hotel w województwie śląskim - Hotel Natura Residence Business & SPA

  16 listopada odbyło się oficjalne przyjęcie, które zainaugurowało otwarcie Hotelu Podkowa w miejscowości Siewierz w województwie śląskim.

   

   

   

   

  Na uroczystości oprócz przyjaciół hotelu pojawili się reprezentanci władz miasta a także znane osobistości ze świata polityki.

  Luksusowy Hotel Podkowa oferuje gościom  usługi w standardzie czterech gwiazdek. Do dyspozycji klientów udostępnionych zostało 40 komfortowo wyposażonych pokoi.

  Na potrzeby biznesu przygotowane zostały 4 wielofunkcyjne sale, wyposażone w niezbędny do prawidłowego przebiegu każdego spotkania sprzęt multimedialny. W hotelu odbyć się mogą konferencje, szkolenia, zebrania oraz różnego rodzaju eventy biznesowe. Dla biznesu może być również istotna bliskość portu lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach i głównych dróg krajowych Katowice-Warszawa.

  W obiekcie mieści się również centrum Wellness & Spa o nazwie Podkowa Water Spa. Goście odpręża się po pracowitym dniu korzystając z trzech stref relaksu gdzie znajdują się m.in.:gabinety do zabiegów termalnych, sauny czy jacuzzi. 

  Dodatkowym atutem obiektu jest jego malownicze położenie – w otoczeniu sosnowych borów, nad dopływem zalewu Przeczyce.  źródło: http://radosnapodkowa.pl