Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Srebrne Godło dla Podkowa Waters Spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Srebrne Godło dla Podkowa Waters Spa - Hotel Natura Residence Business & SPA
  Należący do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts czterogwiazdkowy obiekt został uhonorowany srebrnym godłem w konkursie wSPAniałe SPA – Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce, organizowanym przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia Estetyka.
   
   
   
    
   
   
  Na znajdującą się w hotelu strefę Podkowa Waters Spa składają się trzy strefy relaksu, w których głównym żywiołem jest woda. Jedną z głownych atrakcji jest kąpiel w nowoczesnym basenie z widokiem na las i jezioro, a także strefa łaźni oraz zabiegi i rytuały, których goście mogą zażywać w ekskluzywnych pokojach spa. W Podkowa Waters Spa znajduje się także 5 gabinetów, w tym pokój do masażu wodnego AquaRoom, pokój do zabiegów termalnych, ekskluzywny apartament dla par oraz gabinet kosmetyczny oferujący zabiegi anty-age z zakresu kosmetyki estetycznej. W zabiegach stosowane są m.in. produkty marki Phytomer.
   
  Hotel Podkowa to również miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, zjazdy czy imprezy integracyjne. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostają trzy klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale konferencyjne oraz jedna sala VIP. Pomieszczenia są w stanie pomieścić do 180 osób. Na wyposażenie sal składają się: rzutnik multimedialny, ekran, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, telewizor LED oraz profesjonalne nagłośnienie. Sale posiadają również dostęp do bezprzewodowego internetu.
   
  Hotel dysponuje 40 klimatyzowanymi pokojami. O catering podczas konferencji dba hotelowa restauracja BlueBell. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą również odwiedzić klub muzyczny Diamond Music Club, który może być także zarezerwowany w całości na wyłączność. W barze klubu serwowane sa drinki i alkohole z całego świata.
   
  źródło: www.podkowa.pl