Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Miejsce przyjazne szkoleniowcom

Data aktualności: 22-11-2012

 • Miejsce przyjazne szkoleniowcom - Hotel Natura Residence Business & SPA

  Siewierski hotel zdobył certyfikat potwierdzający najwyższy standard wyposażenia pokoi i sal konferencyjnych oraz statuetkę "Miejsce Przyjazne Szkoleniowcom". To projekt, którego celem jest podniesienie oraz stały monitoring poziomu usług konferencyjnych świadczonych w poszczególnych obiektach.

   

   

   

   

   


  Podczas procesu certyfikacji wzięto pod uwagę takie elementy jak odpowiednie wyposażenie sal konferencyjnych i pokoi, wysokie standardy informacji i obsługi klienta, dodatkowe udogodnienia - ważne z punktu widzenia uczestników i prowadzących szkolenie - a także atrakcyjność oferty rekreacyjnej obiektu.

  Czterogwiazdkowy Hotel Podkowa Spa&Wellness specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń, zjazdów i imprez integracyjnych. Obiekt posiada trzy klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale konferencyjne, które mieszczą maksymalnie do 180 osób. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń pozostaje również jedna sala VIP.  Sale konferencyjne posiadają również dostęp do bezprzewodowego internetu i są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, telewizor LED oraz profesjonalne nagłośnienie.

  Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mają do dyspozycji 40 klimatyzowanych pokoi noclegowych. Na terenie hotelu funkcjonują również restauracja BlueBell oraz klub muzyczny Diamond Music Club, w którego barze serwowane sa drinki i alkohole z całego świata. Jedną z atrakcji dla gości jest hotelowe centrum wellness & spa o nazwie Podkowa Water Spa. Jego goście mogą korzystać z trzech stref relaksu, w których głównym żywiołem jest woda. W obiekcie znajduje się basen, 5 gabinetów do zabiegów termalnych, a także pokoje spa, sauny, jacuzzi, apartament dla par oraz gabinet kosmetyczny oferujący zabiegi anty-age z zakresu kosmetyki estetycznej.

  źródło: www.podkowa.pl