Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Residence Business & SPA

Sucha 4, 42-470 Siewierz
www.naturaresidence.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patryk Ducki Specjalista d/s Rezerwacji Grupowych i Klientów Korporacyjnych 728 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Natura Residence Business & SPA

Nowa nazwa hotelu na konferencje na Śląsku

Data aktualności: 20-03-2013

 • Nowa nazwa hotelu na konferencje na Śląsku - Hotel Natura Residence Business & SPA

  Zrzeszony w sieci Polish Prestige Hotels & Resorts i funkcjonujący do niedawna jako Hotel Podkowa obiekt konferencyjny w Siewierzu zmienił swoją nazwę. Obecna ma odzwierciedlać pojmowanie wygody przez pryzmat natury.
   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele obiektu, impuls do wprowadzenia nowej nazwy hotelu stanowiły komfortowe warunki, niezwykle dogodna lokalizacja, malownicze położenie hotelu i elementy natury, widoczne w jego wystroju. Okazją do oficjalnego otwarcia hotelu była impreza pt. „I love design – MINI znaczy maxi”, która odbyła się 15 marca 2013 r. W programie wydarzenia znalazł się wernisaż wystawy autorskich prac studentów Katedry Projektowania Form Przemysłowych Katowickiej Akademii Sztuk Pięknych orazprezentacja premierowego modelu Paceman samochodu marki Mini.

  Czterogwiazdkowy Hotel Natura Residence Business & SPA specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Trzy klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale konferencyjne, spotkania obsługa, zapewniającają komfortowee warunki pracy dla prawie 200 osób. Pomieszczenia mogą być rozdzielane dźwiękoszczelnymi ścianami przesuwnymi, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania konfiguracji dostosowanej do indywidualnych potrzeb organizatorów spotkania.

  W hotelu działa Waters SPA, w którym można wykąpać się w nowoczesnym basenie z widokiem na las, odpocząć w strefie łaźni lub skorzystać z oferty pięciu gabinetów, w których wykonywane są zabiegi z zakresu kosmetyki termalnej i estetycznej oraz masaże wodne z elementami koloroterapii w pokoju AquaRoom. Dania serwowane w restauracji BlueBell przygotowywane są z naturalnych składników, na własnych recepturach, a wyróżnikiem hotelowej kuchni jest opracowywana co tydzień nowa karta dań Table D’Hote. Zaplecze restauracji pozwala na zorganizowanie dużych bankietów i przyjęć. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu konferencji pozostaje również Diamond Music Club - klub nocny wyposażony profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, w którym mogą odbywac się imprezy integracyjne czy przyjęcia.