Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Opera Tarnowskie Góry

Zamkowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry
www.operahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Opera Tarnowskie Góry

Hotel Opera szykuje się do otwarcia

Data aktualności: 29-08-2014

 • Hotel Opera szykuje się do otwarcia - Hotel Opera Tarnowskie Góry
  Na przełomie października i listopada 2014 r. w Tarnowskich Górach otwarty zostanie nowy, trzygwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym.
   
  Hotel powstał na fundamentach ponad 100-letniego budynku, znajdującego się na terenie miejskiej Starówki. Za jego projekt odpowiada katowicka pracownia architektoniczna Franta Group. Koncepcja zakładała odtworzenie części elementów pierwotnie istniejących w budynku, a także dobudowanie przeszkolonej kondygnacji z żaluzjami podświetlanymi w nocy. 
   
  W Hotelu Opera pojawi się sala konferencyjna, która będzie mogła zostać zaadaptowana na salę bankietową mieszczącą do 50 osób. Obiekt zaoferuje ok. 80 miejsc noclegowych w 27 pokojach, w tym 9 apartamentach. W budynku znajdą się również restauracja, kawiarnia i bar. W planach inwestora pozostaje też oddanie do użytku jeszcze jednej, większej sali bankietowej.

Oferty specjalne