Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Opera Tarnowskie Góry

Zamkowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry
www.operahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Opera Tarnowskie Góry

Górny Śląsk bogatszy o kolejną salę konferencyjną Hotelu Opera

Data aktualności: 05-05-2015

 • Górny Śląsk bogatszy o kolejną salę konferencyjną Hotelu Opera - Hotel Opera Tarnowskie Góry

  W połowie kwietnia br. miało miejsce otwarcie nowego hotelu w centrum Tarnowskich Gór – hotelu Opera. Obiekt powstał w zabytkowym budynku. Dysponuje zapleczem noclegowym, konferencyjnym oraz restauracją.

   

  Otwarty od dwóch tygodni hotel Opera położony jest w miejscowości Tarnowskie Góry, cennej dla regionu ze względu na malownicze otoczenie oraz liczne zabytki. Sam hotel mieści się w 100-letniej kamienicy, objętej nadzorem konserwatora zabytków, zlokalizowanej w sercu miasta, tuż przy Rynku. Od lotniska Katowice-Pyrzowice dzieli go 20 minut drogi.

   

  Konferencje na Górnym Śląsku


  Hotel Opera dysponuje jedną salą konferencyjną, która w ustawieniu kinowym pomieści 50 osób. Sala będzie dostępna pod koniec maja. Zaplecze noclegowe hotelu to 27 pokoi mierzących od 20 mkw. do 40 mkw. rozmieszczonych na trzech kondygnacjach, w tym również apartamenty widokowe na ostatnim piętrze. W hotelu znajduje się także restauracja oraz bar z kawiarnią. A wszystko to w trzygwiazdkowym standardzie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne