Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ossa Congress & Spa

Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.hotelossa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Biernacka +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ossa Congress & Spa

Nowe sale konferencyjne w Hotelu Ossa Congress & Spa

Data aktualności: 14-05-2014

 • Nowe sale konferencyjne w Hotelu Ossa Congress & Spa - Hotel Ossa Congress & Spa
  W Hotelu Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej powstanie osiem dodatkowych sal konferencyjnych. Zostaną one wybudowane z myślą o spotkaniach w mniejszym gronie. 
   
  W związku z brakiem mniejszych przestrzeni konferencyjnych w obiekcie powstanie osiem nowych sal. Sześć z nich zostanie wybudowanych na poziomie zero, a dwie na poziomach drugim i trzecim. Część sal konferencyjnych będzie posiadała dostęp do światła dziennego. Prace remontowe rozpoczną się latem 2014 roku.
   
  Konferencje w lesie pod Warszawą
   
  Położony w otulinie Puszczy Pilickiej, 60 km od Warszawy i Łodzi, Hotel Ossa Congress & Spa to centrum konferencyjne, na które składa się obecnie 29 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 3,5 tys. mkw. Największa sala - Audytorium Maksimum - mieści 1600 osób. Kolejnymi pomieszczeniami pod względem wielkości są: Sala Kongresowa dla 700 osób , foyer o powierzchni 2100 mkw., w którym mogą odbywać się targi i wystawy oraz Sala Amfiteatralna dla 600 gości. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje również teren o powierzchni 23 hektarów, który może być wykorzystywany do organizowania eventów. Hotel oferuje 1040 miejsc noclegowych w 523 klimatyzowanych pokojach i apartamentach. W obiekcie znajduje się kilka restauracji, a także Karczma Ułańska, która specjalizuje się w serwowaniu specjałów regionalnych. Hotel dysponuje również bogatą ofertą rekreacyjną i Spa.

Oferty specjalne

 • Jesienne spotkania Grillowe

  Jesienne Spotkania Grillowe w Ossa Congress & Spa to idealna okazja, żeby przedłużyć lato i zorganizować integracyjne spotkanie w luźnej atmosferze przy grillu nawet jeśli pogoda za oknem nie zachwyca. Jeśli grill jesienią to tylko w Ossie.