Trwa kompleksowy remont sal w jednym z największych hoteli konferencyjnych w Polsce - czterogwiazdkowym Hotelu Ossa Conference & Spa w Rawie Mazowieckiej. Zajmujące powierzchnię 3500 mkw. centrum konferencyjne zyska nowy, minimalistyczny wystrój, przebudowane foyer oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny.

Hotel Ossa & Spa Conference Rawa Mazowiecka sale konferencyjne

W Sali Amfiteatralnej, która w układzie kinowym pomieści 600 osób, polepszona zostanie akustyka, wentylacja oraz chłodzenie. W salach Audytorium oraz w obydwu foyer znajdujących się bezpośrednio przed nimi położona zostanie nowa nawierzchnia posadzki. Projekt przewiduje także wprowadzenie zmian wizualnych w holu przy salach: Szafranowej, Chabrowej i Cedrowej oraz klubie nocnym.

Hotel Ossa & Spa Conference Rawa Mazowiecka sale konferencyjne

We wszystkich 30 salach konferencyjnych zainstalowane zostanie nowe oświetlenie oraz poprawione i rozbudowane instalacje elektryczne, a część przestrzeni zyska nową klimatyzację i powiększone drzwi. W ramach przeprowadzanego remontu w salach położona zostanie nowa wykładzina, a na ścianach pojawią się panele, tapety i beton architektoniczny. Zadbano również o profesjonalne wyposażenie audiowizualne. W największej z dostępnych przestrzeni, Audytorium Maximum-Amfiteatralnej, przeznaczonej na konferencje dla 1600 osób, organizatorzy spotkań skorzystać mogą m.in. z projektora 4K 20 000 Ansi i ekranu o szerokości 9 m.

Hotel Ossa & Spa Conference Rawa Mazowiecka sale konferencyjne

Efekty inwestycji będzie można obejrzeć już na wiosnę. Pierwsze z wyremontowanych sal: Lawendowa, Szafranowa, Chabrowa oraz Kardamonowa zostały udostępnione już w styczniu, kolejne w lutym, największe przestrzenie - w marcu.

Poszerzy się liczba wdrażanych w hotelu inicjatyw w duchu eco-friendly - goście Hotelu Ossa Conference & Spa już teraz mogą skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych.