Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pałac Jugowice

Główna 4, 58-321 Jugowice
www.palacjugowice.com

Skontaktuj się z obiektem

Sebastian Kaźmierczak Manager sprzedaży i marketingu 66589...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Pałac Jugowice

Do końca roku otwarty zostanie nowy hotel w Górach Sowich

Data aktualności: 22-11-2012

 • Do końca roku otwarty zostanie nowy hotel w Górach Sowich - Hotel Pałac Jugowice

  Czterogwiazdkowy hotel Pałac Jugowice, przeznaczony dla wymagających gości,  powstaje w starym budynku w Jugowicach, u podnóża Gór Sowich.

   

   

   

   

   

   


  Zabytkowy budynek zostanie odrestaurowany i zaadaptowany na potrzeby luksusowego hotelu o standardzie czterech gwiazdek.


  Do dyspozycji gości hotel przygotowuje ponad 30 komfortowo wyposażonych pokoi, w których znajdą się takie udogodnienia jak np: sprzęt Hi-Fi, bezprzewodowy Internet a także wygodne, duże łóżka.


  Osoby poszukujące miejsca na konferencje w górach z pewnością powinny zapoznać się z ofertą powstającego obiektu. Pałac Jugowice  wyposażony zostanie w profesjonalnie przygotowaną salę konferencyjną, gdzie odbywać się będą szkolenia i konferencje. Sala posiadać będzie m.in. system nagłaśniający i projektor.


  W hotelu znajdzie się również strefa dla aktywnych - sauna i fitness oraz solarium.Nie zabraknie też restauracji oraz baru.


  Projekt budowy hotelu współfinansowany jest  przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

   

  Otwarcie hotelu planowane jest na grudzień bieżącego roku.

   


  źródło: www.konferencje.pl