Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pałac Jugowice

Główna 4, 58-321 Jugowice
www.palacjugowice.com

Skontaktuj się z obiektem

Sebastian Kaźmierczak Manager sprzedaży i marketingu 66589...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Pałac Jugowice

Czterogwiazdkowy hotel na konferencje rusza w kwietniu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel na konferencje rusza w kwietniu - Hotel Pałac Jugowice

  Prace przy renowacji dziewiętnastowiecznego pruskiego pałacyku myśliwskiego oraz sąsiadującym z nim nowym budynku dobiegły końca.

   

   

   

   

     W Pałacu Jugowice znajdzie się 28 apartamentów, sala restauracyjna i konferencyjna, centrum fitness, sauna oraz winiarnia. Do końca 2012 r. za pałacem ma pojawić się także centrum spa.

  Jak informują przedstawiciele spółki Pałac Jugowice, obiekt ma się specjalizować w organizacji dużych zebrań i konferencji. W zaaranżowanej według indywidualnych potrzeb sali znajdzie się wyposażenie niezbędne do poprowadzenia konferencji (projektor, tablica z pisakami, bezprzewodowy internet). Na stronie internetowej hotelu można już zapoznać się z ofertą pakietu biznesowego, który na życzenie klienta który może rozstać rozszerzony o obiad i nocleg. W razie potrzeby obsługa obiektu będzie w stanie zadbać również o transport na i z lotniska.

  Inwestorem obiektu jest spółka Pałac Jugowice. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Jego całkowita wartość to prawie 11 mln złotych.

   


  źródło: www.palacjugowice.eu