Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Piast Wrocław

Piłsudskiego 98, 50-017 Wrocław
http://www.piastwroclaw.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Piast Wrocław

Nowe sale konferencyjne w centrum Wrocławia jeszcze tej zimy

Data aktualności: 31-12-2014

 • Nowe sale konferencyjne w centrum Wrocławia jeszcze tej zimy - Hotel Piast Wrocław

  Prawdopodobnie na początku lutego 2015 r. odbędzie się oficjalne otwarcie hotelu Piast we Wrocławiu. Hotel znajdujący się w zabytkowym budynku i zaoferuje sale konferencyjne, pokoje oraz restaurację w dwugwiazdkowym standardzie.

  Hotel znajduje się w centrum stolicy Dolnego Śląska w budynku powstałym w 1908 roku jako Hotel Kronprinz. Głównym założeniem podczas modernizacji elewacji i wnętrz było przywrócenie hotelowi jego dostojności i klasy z początku XX wieku. Wcześniej przy zbiegu ulic Kołłątaja i Piłsudskiego mieścił się hostel DW Piast. Obecnie budynek będzie służył jako dwugwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym, gastronomicznym oraz noclegowym.
   

  Na konferencje we Wrocławiu

  Obiekt niebawem udostępni dwie sale konferencyjne, które w ustawieniu teatralnym łącznie mogą pomieścić 100 osób. Ich łączna powierzchnia to niemal 80 mkw. Obie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny. Istnieje również możliwość całkowitego ich zaciemnienia. W sprawie rezerwacji sal konferencyjnych należy kontaktować się telefonicznie: 71 793 13 51 lub mailowo: . Ponadto, w hotelu znajdują się 92 pokoje jedno- i dwuosobowe dla 175 osób oraz restauracja Bistro Station serwująca szwedzki bufet dla 55 gości.