Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Piast Wrocław

Piłsudskiego 98, 50-017 Wrocław
http://www.piastwroclaw.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Piast Wrocław

Hotel Piast od dziś zaprasza na konferencje – oficjalne otwarcie wrocławskiego obiektu

Data aktualności: 19-02-2015

 • Hotel Piast od dziś zaprasza na konferencje – oficjalne otwarcie wrocławskiego obiektu - Hotel Piast Wrocław

  18 lutego 2015 roku odbyło się oficjalne otwarcie odrestaurowanego Domu Wycieczkowego Piast, który po trwającym półtorej roku remoncie otworzył swe bramy jako Hotel Piast.

  Po odnowieniu elewacji i dobudowaniu kolejnego piętra, na którym znalazła się nowa sala konferencyjna, obiekt przekształcono z domu wycieczkowego w dwugwiazdkowy hotel. Głównym celem remontu było wyeksponowanie hotelu jako położonego w świetnej lokalizacji – u zbiegu ulic Piłsudskiego i Kołłątaja.
   

  Znajdujący się w centrum Wrocławia – tuż naprzeciwko dworca głównego – obiekt, otwarty został w 1908 roku i funkcjonując jako Hotel Kronprinz był wówczas jednym z najdroższych w mieście. Z upływem lat podupadł i przez pewien czas działał jako dom wycieczkowy, jednak dzięki poddaniu go renowacji startuje dziś jako hotel z dwoma gwiazdkami. 

   

  Nowe sale konferencyjne w stolicy Dolnego Śląska


  Hotel Piast dysponuje dwiema salami konferencyjnym – Mieszko I i Mieszko II – o łącznej powierzchni ponad 80 mkw., które jednorazowo mogą pomieścić do 100 osób. W pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, w skład którego wchodzą projektor multimedialny, telewizor plazmowy, flipcharty i ekrany multimedialne, sale mają również opcję zaciemniania. Obiekt udostępnia również organizatorom konferencji profesjonalną obsługę spotkań biznesowych, a także zaplecze gastronomiczne w postaci zestawów kawowych, lunchy i obiadokolacji. 

  Hotel oddaje także do użytku 176 miejsc noclegowych rozlokowanych w 92 jedno- i dwuosobowych pokojach oraz restaurację Bistro Station.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: