Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Picaro Stok

Stok 4, 66-220 Łagów
http://www.picaro.pl/index.php/pl/motele/picaro-stok

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Picaro Stok

Promowane obiekty w okolicy zamknij

W lubuskim Hotelu Picaro zorganizujesz konferencje przy autostradzie

Data aktualności: 08-12-2014

 • W lubuskim Hotelu Picaro zorganizujesz konferencje przy autostradzie - Hotel Picaro Stok

  Trzygwiazdkową kategoryzację otrzymał hotel przy skrzyżowaniu autostrady A2 z drogą krajową nr 92 w miejscowości Stok, niedaleko Świebodzina. Hotel dysponuje salą konferencyjną.

  To już czwarta taka zmiana w sieci Picaro. Pozostałe trzy obiekty, które zostały skategoryzowane jako hotele trzygwiazdkowe są zlokalizowane przy autostradzie A4. Takie położenie hoteli to nie przypadek, a celowy zabieg właścicieli – Grupy Citronex - by każdy obiekt sieci Picaro był przystankiem na trasie i miejscem dogodnym dla przyjezdnych z różnych stron kraju.
   

  Hotel Picaro Stok sale konferencyjne lubuskie
   


  Nowa sale konferencyjna w województwie lubuskim

  Hotel Picaro w Stoku to przede wszystkim miejsce noclegowe - 77 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokoi dla 158 gości. W obiekcie znajduje się także sala konferencyjna o powierzchni 35 mkw. mieszcząca ok. 30 osób. Sala jest w pełni przystosowana do organizacji konferencji, spotkań biznesowych oraz szkoleń. Ponadto, w budynku znajduje się także monitorowany parking oraz całodobowa restauracja. Wszystkie obiekty sieci Picaro położone są w Miejscach Obsługi Podróżnych, co gwarantuje możliwość zatankowania auta, skorzystania z myjni, całodobowego sklepu czy kantoru.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: