Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Piotr

Kościuszki 4, 58-371 Boguszów-Gorce
www.hotelpiotr-gorce.p/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Piotr

Sala konferencyjna już otwarta

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sala konferencyjna już otwarta - Hotel Piotr

  W miejscowości Boguszów-Gorce powstaje kolejny, trzygwiazdkowy obiekt noclegowy. Mimo, że hotel przyjmie pierwszych gości dopiero jesienią 2012 r., w budynku już teraz udostępniane jest zaplecze konferencyjne, z którego mogą korzystać zarówno goście biznesowi, jak i osoby prywatne.

   

   

   

   

   


  Znajdujący się bezpośrednio przy Restauracji i Kręgielni Magdalenka Hotel Piotr odda do dyspozycji gości 80 miejsc noclegowych w 24 pokojach dwu- i trzyosobowych oraz dwóch apartamentach. Część pokoi zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, we wszystkich będzie też istniał bezprzewodowy dostęp do internetu. W strefie spa Hotelu Piotr pojawią się basen o wymiarach 12 m x 12 m, sauny: sucha i parowa, jacuzzi, odchudzająca komora parowa, grota solna, a także studio fitness i salon masażu. Na terenie hotelu znajdzie się także parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci.

  Już teraz w obiekcie działa sala konferencyjno-bankietowa Helena, w której mogą odbywać się konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe do 300 osób. Wielkość pomieszczenia może być dopasowana do wymagań jego użytkowników.

  Inwestorem hotelu jest firma Conmax, do której należą wspomniane już kręgielnia i restauracja. Projekt o nazwie „Budowa trzygwiazdkowego Hotelu Piotr w Boguszowie-Gorcach” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

  źródło: www.hotelpiotr-gorce.pl